Сік ноні — користь для людини

Как укрепить иммунитет ребенка в осенне-зимнее время
13.11.2020
Чому сік Ноні настільки корисний
28.11.2020

Сік ноні для людини

Хочете відчувати себе бадьорим і активним кожен день, зберігаючи здоров’я і довголіття? Сік Ноні, що володіє дивовижними цілющими властивостями, допоможе Вам у цьому!

Ноні — екзотичні плоди дерева Морінди Цітрусолістной, батьківщина яких — тропічні острови в Тихому океані. Місцеві жителі давно знають, наскільки вони поживні і корисні для здоров’я і вживають їх в їжу в необробленому вигляді. Сьогодні люди в усьому світі мають можливість випробувати цілющу дію цих плодів особисто, спробувавши сік Ноні.

Як виробляють сік Ноні?

У далекому 1993 році двоє американських дослідників зайнялися вивченням доти невідомих світу плодів Морінди. І були вражені насиченістю складу корисними речовинами. Було доведено, що вживання Ноні надає всебічне вплив на людський організм, не провокуючи побічних ефектів. При цьому, природних аналогів цього продукту до сих пір не знайдено.

Незабаром вчені запатентували особливий спосіб виробництва соку, який дозволяє зберегти всі його унікальні якості. Для отримання оригінального напою Ноні ретельно відбираються плоди Морінди.

Після того, як вони досягнуть потрібної зрілості, їх переробляють з отриманням соку, який потім розливається у фірмові пляшки. Що дуже важливо, кожен етап приготування цілющого напою строго контролюється, тому він відповідає високим стандартам якості.

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта