0016
Ноні соки відео
28.11.2020
0088
Ціна соку ноні
28.11.2020

Косметика на основі Ноні

Про користь плодів Морінди на сьогоднішній день отримано дуже багато інформації. Завдяки тому, що в них міститься величезна кількість цінних компонентів, продукція на основі Ноні володіє широким спектром корисних властивостей. Вони використовуються не тільки для виготовлення напоїв, а й для отримання унікальних косметичних засобів.

Основною перевагою косметики на основі Ноні є її абсолютна натуральність. Суміш не містить штучні компоненти, які можуть стати причиною серйозних алергічних реакцій та інших неприємних наслідків для людського здоров’я. А завдяки особливій техніці виготовлення косметики, Ви можете бути впевнені в тому, що вона зберегла всі амінокислоти, вітаміни і мінеральні речовини, які містяться в плодах Ноні.

На сьогоднішній день випускається декілька лінійок косметичних продуктів преміум класу на основі плодів Ноні:

  • TeMana: відновлюють сироватки, нічні і денні креми, маски для шкіри обличчя, крему для шкіри навколо очей, зволожуючі креми з флюїдами, освіжаючі тоніки для шкіри.
  • Tahitian Noni: поживні масла для тіла, сироватки з листя Ноні, аромокомпозиції з ефірними маслами, косметичні масла з насінням Ноні.

Косметичні продукти на основі Ноні не містять спиртовмісні компоненти, масла, які забивають пори, сульфати і парабени. Випробуйте чудодійною косметики Ноні особисто — замовляйте продукцію за телефонами, вказаними на сайті!

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта