2JE3mkqfx3o
Преимущества бизнеса в компании Morinda
25.04.2013
002
Корисна рослна ноні
10.05.2013
777

Який Ваш справжній вік? Не багато люди замислюються над цим питанням. Адже між віком, який позначений у паспорті, і реальним біологічним віком людини може бути велика різниця. Це залежить від багатьох факторів, таких як: спадковість, умови проживання, харчування, екологія, чиста питна вода та багато іншого.

Біологічні маркери людини допоможуть визначити справжній вік людини. Це — вага людини, артеріальний тиск як один з найважливіших параметрів, що характеризують роботу кровоносної системи, наявність або відсутність діабету.

 

Компанія Моринда запатентувала торгову марку «TruAge» і пріпомощі сканера «TruAge» кожна людина зможе дізнатися свій справжній вік!

Пропонуємо Вашій увазі повідомлення від засновника компанії Моринда Келлі Олсена.

У 1996 році ми були сильними завдяки тому, що всю нашу увагу ми зосереджували на одному продукті. Ми створили цілу компанію навколо нього. Один продукт, одна історія, одна ідея та одне бачення. Жодне повідомлення та жодна ідея не конкурували один з одним. Під час зустрічей з нашими НК ми всі говорили лише про одне, використовуючи вже звичні та всім відомі слова. Ми розповідали одну й ту саму історію, і мале одне і те саме бачення. Наш компенсаційний план було створено для надання ще більшої сили цьому одному продукту та нашій єдиній ідеї. Відкриваючи все нові та нові ринки, ми рухались швидко та впевнено, адже нашим фокусом була лише одна ідея, яка об’єднувала усіх нас. 

 Ми знали, що головним елементом успішної стратегії зараз стане відновлення відданості одній ідеї. Звичайно, протягом цих років ми дуже зросли як компанія. Ми зробили так багато важливих відкриттів, розвили наші здібності та отримали надзвичайний досвід. Ми стали кращою компанією в порівнянні із 1996 роком.  

Наші зустрічі тривали годинами, ми багато працювали для того, щоб знайти своє місце в світі. Що може надати життя нашому бізнесу? Що унікального ми маємо запропонувати усім, такого, чого жоден в світі не може запропонувати? Ми прискіпливо подивились на історію нашого бізнесу — на наукові відкриття, клінічні дослідження, на роботи Докторів та Дослідників… на кожного, хто зробив свій внесок в нашу компанію протягом усіх цих років. Мільйони годин досліджень та розробок; досвід; відгуки; спостереження за сотнями та тисячами споживачів по всьому світі. Знання нашого місця в історії та як 2000 років формували нашу долю з самого початку.   

Ми стали помічати, що від самого початку ми крокуємо одним шляхом, який веде нас прямісінько у сьогодення. Джон Водсворд та Стівен Сторі, будучи науковцями в харчовій сфері, зробили перші кроки на цьому шляху компанії «Морінда»…а пізніше до них приєдналися ще 3 засновники. Др. Ральф Хайніке та Др. Ані Хіруцумі стали нашою рушійною силою та надали нам відчуття величі того, що ми робимо. До них приєдналися сотні інших дослідників, які на пряму та  побічно працювали з нами, щоб виявити дивовижні властивості ноні та допомогти людям з усього світу відкрити його для себе.  

0041 2На зміну цим науковцями завжди приходило нове покоління науковців, які надавали нам нові дослідження, нові знання, нові наукові відкриття та безмежну вдячність за те, що ми розпочали.    

Проходячи цей процес для себе, ми почали бачити чіткий шлях, який починається з ранніх днів та веде нас прямо в теперішній час. Ми прийшли у захват, коли зрозуміли, що кожне відкриття допомагало нам робити крок за кроком і врешті ми в один голос та з новою силою змогли повідомити, що ми знайшли свою «Ідею Призначення». Одну велику справу, яка зібрала нас із самого початку та дає нам ще більше бачення сьогодні.  

Знання про КПГ (кінцеві продукти глікування)

Все, що кожен з нас знав про ноні, кожне наукове відкриття та клінічне дослідження, допомогли нам відкрити його унікальну можливість впливати на наш фізичний вік. Ми знаємо, що наш справжній вік — це не кількість років, зазначених в паспорті, а вік нашого організму —  серця, легенів, печінки, травневої системи, колін, плечей, мозку та шкіри.    

Протягом багатьох років ми дізнавались про різноманітні дослідження, проте наші обмежені знання не дозволяли нам бачити більшої картини…аж до сьогодні.

Відкриття інших інгредієнтів, таких як кизил, листя оливи, журавлина та чорниця, а також формули біоактивного напою Макс привело нас до вивчення причин того, чому наші тіла старіють швидше, аніж йдуть роки. Ми дізналися, що в нашому тілі є ключова фізіологічна  ознака, відома в науці як КПГ (кінцеві продукти глікування) та вона має значний вплив на передчасне старіння нашого організму як внутрішньо, так і ззовні. 

Проводячи наші дослідження, ми дізналися про компанію в Нідерландах, яка виготовляє прилад, що вимірює  кількість КПГ в нашому організмі — це неінвазивний сканер, який зчитує рівень КПГ в нашій шкірі. Щойно ми дізналися про цей прилад, ми одразу ж придбали декілька одиниць, які могли допомогти нам в наших дослідженнях. Наразі компанія Морінда має один із небагатьох приладів в США. З того часу ми співпрацюємо з цією компанією, щоб розробити більш практичний та зручний прилад, який можна буде використовувати більш широко, що надасть можливість кожному, хто прийде до компанії «Морінда» пройти процес сканування.   

Ми твердо віримо, що по мірі того, як ми розповідатимемо всім про КПГ, кожен захоче дізнатися свій справжній вік. Це можна буде зробити за допомогою нашого сканеру TruAge. Його результат стане потужним поштовхом для покращення свого здоров’я або для того, щоб продовжувати вести здоровий спосіб життя. Ми віримо, що вимірювання КПГ стане настільки популярним, як і вимірювання рівня холестерину, вимірювання ваги або кров’яного тиску.    

Це, як ми відкрили, є нашим Призначенням, яке ми почали відкривати у 1996 році. Це наша доля. Все, що ми розповідали раніше про Tahitian Noni, а зараз про Екстра та Макс, входить до нашої Ідеї Призначення. Кожен крок, зроблений протягом історії компанії, вів нас до цього моменту. 

Наша ідея — дізнавайтесь більше про КПГ; вам не потрібно сприймати старіння, як щось звичне! Ви можете дізнатись свій справжній вік та почати діяти.

Наша стратегія — зробити сканери для вимірювання КПГ доступними для всього світу. Спочатку в офісах-представниках компанії «Морінда», далі, в наших планах є надання можливості кваліфікуватись на отримання сканеру для особистого вжитку.

Ця ідея об’єднає нас та зробить сильніше. Візьміть участь у нашій акції «TruAge», яка розпочнеться у березні 2013 року і яка спрямовання на розповсюдження інформації про КПГ.

Більш детальна інформація — за телефонами, вказаними в Контактах.

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

Контактна інформація за наступним посиланням — https://cosmetics-noni.com/kontakty/

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта