0047
Сік ноні для дітей
10.05.2013
0016
Про сік ноні
10.05.2013
0010

0010Пропонуємо Вам ознайомитися з тим, як правильно пити та зберігати біоактивний напій соку ноні. Отже, як зазначено на його пляшці, зберігати пляшку напою після відкриття треба не більше 30 діб. При цьому зберігати ж його рекомендовано при температурі близько 4±2 С.

Але, як показує досвід людей, які вже давно приймають цей напій, зберігати його можна і при кімнатній температурі, але тоді не більше ніж тиждень. В такому випадку він не втратить не корисних, не смакових властивостей, і не зіпсується.

Безпосередньо вживати можна як холодний сік, так і кімнатної температури. Але, згідно опитуванням, більшість людей полюбляє саме холодний напій, бо так він є більш м’яким та солодким на смак. Але, можливо, Вам більш до вподоби сік ноні не з холодильнику – тоді пийте такий. Його корисні речовини в такому варіанті споживання не стануть меншими.

Чіткої кількості, скільки можна випити соку ноні в день, не зазначено. Проводилися дослідження, згідно яких навіть 750 мілілітрів напою не наносили шкоди організму людей, які його приймали протягом місяця, а тільки користь. Тому прислуховуйтесь до свого відчуття та пийте стільки соку ноні, скільки потребує Ваш організм, та скільки Ви бажаєте.

Якщо Вам складно самим визначити, скільки ж соку ноні приймати (адже ця проблема особливо гостро може стати перед тими людьми, хто збирається робити це вперше), спеціалісти рекомендують почати з прийому 30 грамів соку ноні щоденно.

Спробуйте цей чудовий напій й відчуйте корисний вплив його натуральних компонентів на собі.

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта