0016
Про сік ноні
10.05.2013
004
Що таке плід ноні
10.05.2013
0019 2

0019 2Компанія по виробництву продукції на основі ноні Mopinda здійснює ретельний контроль соку ноні, тому ви можете бути впевнені, що до Вас потрапить тільки корисний продукт, який не нашкодить Вашому організму та принесе тільки користь, як Вам так і Вашим близьким.

Контроль починається ще з того часу, як ноні збирається на Таїті. Роблять це спеціально навчені люди. Це – перша ступінь шестиступінчатої системи контролю якості та безпеки продукції, яку виробляє компанія Mopinda. Після цього плоди ноні декілька разів перевіряються, як ще на Таїті, так і безпосередньо в офісі компанії.

Вчені контролюють якість ноні й ретельно слідкують за тим, щоб напій не зашкодив Вашому організму. Контроль якості здійснюється аж до розливу ноні в спеціальні фірмові пляшки. Сік ноні не має ніяких штучник консервантів, а містить тільки натуральні природні компоненти.

Саме таке детальне та уважне ставлення працівників компанії до виробництва продукції на основі унікальної рослини ноні є однією з запорук її якості та великої кількості клієнтів – людей, що з її допомогою стають здоровішими, приймаючи цей корисний профілактичний напій.

Складно знайти інший продукт, який би так само ретельно й багаторазово перевірявся. Працівники найбільшої в світі компанії з виробництва соку ноні Mopinda піклуються про репутацію компанії та, звичайно, про здоров’я людей, які їм довіряють вже багато років. І роблять все можливе, щоб виправдати їх довіру. Можете бути впевнені, що Ви отримаєте найякісніший та найкорисніший профілактичний напій.

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта