0016
Про сік ноні
10.05.2013
004
Що таке плід ноні
10.05.2013
0019 2

Компанія по виробництву продукції на основі ноні Mopinda здійснює ретельний контроль соку ноні, тому ви можете бути впевнені, що до Вас потрапить тільки корисний продукт, який не нашкодить Вашому організму та принесе тільки користь, як Вам так і Вашим близьким.

Контроль починається ще з того часу, як ноні збирається на Таїті. Роблять це спеціально навчені люди. Це – перша ступінь шестиступінчатої системи контролю якості та безпеки продукції, яку виробляє компанія Mopinda. Після цього плоди ноні декілька разів перевіряються, як ще на Таїті, так і безпосередньо в офісі компанії.

Вчені контролюють якість ноні й ретельно слідкують за тим, щоб напій не зашкодив Вашому організму. Контроль якості здійснюється аж до розливу ноні в спеціальні фірмові пляшки. Сік ноні не має ніяких штучник консервантів, а містить тільки натуральні природні компоненти.

Саме таке детальне та уважне ставлення працівників компанії до виробництва продукції на основі унікальної рослини ноні є однією з запорук її якості та великої кількості клієнтів – людей, що з її допомогою стають здоровішими, приймаючи цей корисний профілактичний напій.

Складно знайти інший продукт, який би так само ретельно й багаторазово перевірявся. Працівники найбільшої в світі компанії з виробництва соку ноні Mopinda піклуються про репутацію компанії та, звичайно, про здоров’я людей, які їм довіряють вже багато років. І роблять все можливе, щоб виправдати їх довіру. Можете бути впевнені, що Ви отримаєте найякісніший та найкорисніший профілактичний напій.

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.) Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

Контактна інформація за наступним посиланням — https://cosmetics-noni.com/kontakty/

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта