002 2
21 Причина пити сік Ноні
11.06.2013
026
Глосарій ноні
11.06.2013
0012

Результати досліджень вказують на те, що ноні укріплює імунну систему літніх людей, регулюючи функції кліток і процес регенерації пошкоджених кліток.

Високий тиск, порушення серцевої діяльності і інсульт — це захворювання системи кровообігу людини. Ноні допомагає понизити кров’яний тиск через декілька причин. Крім того, сік таїтянського Ноні практикується для зниження високого кров’яного тиску ще і тому, що стимулює виробництво окислу азоту. Це хімічна сполука також розширює кровоносні судини і робить їх еластичнішими.

Ноні є прекрасним адаптогеном і імуномодулятором, допомагає успішно боротися із стресами і відновлювати душевну рівновагу.

 

Широко використовується при лікуванні різних інфекційно — запальних захворювань (артрит, подагра і інш., значно покращуючи стан людини, а також допомагає при лікуванні захворювань кісток і суглобів.

Проявляє сильну антиоксидантну активність, завдяки чому здатний впливати на процеси старіння організму, омолоджуючи його, покращуючи при цьому самопочуття людини і його зовнішній вигляд.

Застосовується для зниження ваги при ожирінні, допомагає при геморої, частому сечовипусканні і нетриманні сечі.
Покращує функціонування периферичної і центральної нервових систем.

 В результаті наукових досліджень Центру соціальних захворювань (США) доведено, що в основі всіх людських хвороб лежить процес старіння клітин організму. Проблеми сучасників, такі як рак або захворювання судин, засновані на дегенерації — ранньому старінні клітин і проти цього кожен може щось зробити.

В отриманих результатах наголошується, що сік Ноні є повністю нетоксичним, а лабораторні роботи показали: Ноні підсилює функцію Т-лімфоцитів як у людей з нормальною імунною системою, так і у тих, у кого є порушення імунної системи (наприклад, при захворюванні на Снід і синдром хронічної втоми). Крім того, сік Ноні не руйнує нормального балансу імунної системи.

Відповідно до цих досліджень, є велике число захворювань, що характеризуються зниженою функцією Т-лімфоцитів. Сюди відносяться аутоімунні захворювання, як, наприклад, волчанка, всі види раку, деякі форми діабету, гепатит В і С, а також всі вірусні інфекції. Крім того, отримані результати показують, що існує зв’язок між низькою функцією Т-лімфоцитів і хронічною втомою у осіб, у всіх інших відносинах, що не мають проблем із здоров’ям.

Ґрунтуючись на ці дослідження, стає очевидним, що Т-лімфоцити регулюють організм, таким чином, при якому для підтримки нормального рівня енергії потрібне нормальне функціонування. Коли природні Т-клітки пригнічуються, наприклад, в результаті стресу або відчуття тривоги, люди стають схильні до простудних захворювань і грипу.

У дослідженні зроблено припущення, що у кожної людини є клітини, ДНК яких ушкоджується на повсякденній основі. Це може привести до утворення ракових клітин. Основна ж причина того, що вони не розвиваються повністю в рак, полягає в тому, що Т-лімфоцити прибирають «сміття» в організмі, вишукуючи і руйнуючи ці клітки до того, як вони можуть завдати подальшої шкоди. Оскільки ми не можемо уникнути небезпечних забруднюючих речовин, мабуть, найлогічніший підхід — зосередити увагу на захисті імунної системи від їх шкідливих дій.

0041 2Вищезазначене дослідження, проведене з соком Таїті Ноні, дало ряд вражаючих результатів. Що стосується людей з нормальною імунною системою, то у них Ноні підсилював функцію Т-лімфоцитів на 50%. Отже, навіть люди з нормальною імунною системою можуть пити сік Ноні для того, щоб допомогти захистити свій організм від втоми, формування ракових клітин, атаки хронічних і простудних захворювань, а також грипу.

Вплив соку Ноні на пацієнтів, страждаючих синдромом хронічної втоми, у яких значно понижена функція природних Т-кліток, було різкіше вираженим. Останньою з досліджуваних груп була група пацієнтів, страждаючих на Снід. У цих пацієнтів надзвичайно низька функція природних Т-кліток, яка зменшується у міру розвитку їх хвороби. Результати лабораторних досліджень показали, що в цьому випадку використання Ноні стимулює функцію Т-лімфоцитів аж до 700%.

Дослідження свідчать і про те, що пацієнти з найвищою функцією природних кліток-вбивць (вони ж Т-лімфоцити)  знаходяться в якнайкращому положенні. Збереження функції Т-кліток має важливе значення для запобігання і боротьби з багатьма хронічними захворюваннями. Воно також може бути важливе і для здорових людей, щоб вони робили все можливе для зміцнення своєї імунної системи з метою захисту від шкідливих впливів повсякденних стресів, а також від забруднюючих речовин, що обрушуються на нашу імунну систему.

Антиоксиданти, що містяться, в соку Ноні оберігають людину від дегенерації клітин і таких захворювань як рак. Флавоноїди регулюють проникність кровоносних капілярів. Вже доведено: мінерали, що містяться у фрукті, набагато швидше засвоюються організмом, чим з молочних продуктів. Оскільки фрукт багатий калієм, магнезією і кальцієм, то його особливо рекомендують для профілактики остеопорозу. Зміст селену в Ноні також дуже високе і є важливим.

 Багато авторів говорять про можливу наявність сотень каталізаторів, які ще навіть не відкриті. Тому, ймовірно, є ще безліч біологічних компонентів, що терапевтично діють. Ось чому сік таїтянського Ноні в списку «протиракових засобів» стоїть дуже високо. Він підвищує обмін речовин, тонізує нервову систему і мозок, діє як антидепресант. Бета-каротин, що міститься у фрукті, укріплює імунітет і запобігає серцево-судинним захворюванням, покращує травлення, діє тонізуюче.

Пийте сік ноні для Вашого здоров»я!

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

Контактна інформація за наступним посиланням — https://cosmetics-noni.com/kontakty/

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта