65644 373253409461926 1119418707 n
Выгляди моложе! Живи дольше
31.05.2013
0018
НОВІ ТИТУЛИ МОРІНДИ
06.06.2013
777

777Компанія Моринда запатентувала торгову марку «TruAge» і за допомогою сканера «TruAge» кожна людина зможе дізнатися свій справжній вік!

Компанія Моринда єдина, хто має сканер TruAge та ексклюзивні права на нього.

Це перший неінвазивний, надійний і точний прилад для вимірювання КПГ (кінцеві продукти глікування). Сканер TrūAge був розроблений в Європі для швидкого і точного вимірювання рівня КПГ. (Пройшло більше 120, 000 тематичних досліджень) Кожен бажаючий зможе за 20 секунд пройти вимірювання на сканері «TruAge» і дізнатися свій справжній біологічний вік!

Чи знаєте ви, що нещодавно групою іспанських вчених було проведено дослідження, яке показало, що надмірне споживання цукру і жирів може вплинути не тільки на ваше здоров’я, але і стати причиною передчасної смерті.

Так звана «Західна дієта», яка включає в себе білий хліб, масло, вершки і червоне м’ясо, є надзвичайно шкідливою і викликає серйозні проблеми зі здоров’ям (результати цих досліджень опубліковані в журналі The American Journal of Medicine * MedDaily).

Наша перевага в тому, що ми вже знаємо про кінцеві продукти глікування (КПГ) та їх шкідливий вплив, а тому вже зараз можемо працювати над тим, щоб прожити довге і щасливе життя. Діліться цією інформацією з іншими, запрошуйте їх відвідати сайт http://nonijuice.kiev.ua/o-soke-noni/kakoj-vash-istinnyj-vozrast і допоможіть їм почати контролювати свій рівень КПГ вже сьогодні!

 

006Ми готові поділитися інформацією про КПГ з людьми, яким не байдуже своє здоров’я!
Запрошуємо на семінар в рамках туру TruAge, де Ви зможете не тільки дізнатися свій біологічний вік, а й отримати більш повну та детальну інформацію про КПГ від кваліфікованих людей. Ви отримаєте інформацію про те, як важливо контролювати свій рівень КПГ, зберігати і зміцнювати своє здоров’я. Поділіться цією інформацією з Вашими рідними, друзями, колегами.

 

Шановні друзі, хто піклується за своє здоров’я і здоров’я своїх рідних і близьких!
Запрошуємо Вас дізнатися свій справжній вік за допомогою сканера TruAge від компанії «Моринда» на семінарі «Виглядай молодше! Живи довше! » Графік семінарів можна дізнатися за телефонами, вказаними в Контактах.

Пийте сік ноні — продукт здоров’я, молодості та довголіття усією родиною!

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта