65644 373253409461926 1119418707 n
Выгляди моложе! Живи дольше
31.05.2013
007
TrūAge новини
08.06.2013
777

Компанія Моринда запатентувала торгову марку «TruAge» і за допомогою сканера «TruAge» кожна людина зможе дізнатися свій справжній вік!

Компанія Моринда єдина, хто має сканер TruAge та ексклюзивні права на нього.

Це перший неінвазивний, надійний і точний прилад для вимірювання КПГ (кінцеві продукти глікування). Сканер TrūAge був розроблений в Європі для швидкого і точного вимірювання рівня КПГ. (Пройшло більше 120, 000 тематичних досліджень) Кожен бажаючий зможе за 20 секунд пройти вимірювання на сканері «TruAge» і дізнатися свій справжній біологічний вік!

Чи знаєте ви, що нещодавно групою іспанських вчених було проведено дослідження, яке показало, що надмірне споживання цукру і жирів може вплинути не тільки на ваше здоров’я, але і стати причиною передчасної смерті.

Так звана «Західна дієта», яка включає в себе білий хліб, масло, вершки і червоне м’ясо, є надзвичайно шкідливою і викликає серйозні проблеми зі здоров’ям (результати цих досліджень опубліковані в журналі The American Journal of Medicine * MedDaily).

Ми готові поділитися інформацією про КПГ з людьми, яким не байдуже своє здоров’я!
Запрошуємо на семінар в рамках туру TruAge, де Ви зможете не тільки дізнатися свій біологічний вік, а й отримати більш повну та детальну інформацію про КПГ від кваліфікованих людей. Ви отримаєте інформацію про те, як важливо контролювати свій рівень КПГ, зберігати і зміцнювати своє здоров’я. Поділіться цією інформацією з Вашими рідними, друзями, колегами.

 

Шановні друзі, хто піклується за своє здоров’я і здоров’я своїх рідних і близьких!
Запрошуємо Вас дізнатися свій справжній вік за допомогою сканера TruAge від компанії «Моринда» на семінарі «Виглядай молодше! Живи довше! » Графік семінарів можна дізнатися за телефонами, вказаними в Контактах.

Пийте сік ноні — продукт здоров’я, молодості та довголіття усією родиною!

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

Контактна інформація за наступним посиланням — https://cosmetics-noni.com/kontakty/

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта