777
Виглядай молодше! Живи довше
31.05.2013
777
Узнайте свой биологический возраст с TrūAge
08.06.2013
007

007Ми раді, що система TrūAge стала корисним інструментом для побудови вашого бізнесу разом з «Морінда» та уже приносить перші плоди. Важливим елементом цієї системи є сканер TrūAge– інноваційний прилад, що дозволяє швидко та точно виміряти рівень КПГ в організмі людини та дізнатися її біологічний вік. Хороші новини та відгуки про сканер TrūAge ширяться із неймовірною швидкістю. Саме тому  щодня з’являється все більше бажаючих пройти сканування. І ми повинні робити усе можливе, аби якнайефективніше використати цей революційний прилад та дозволити якомога більшій кількості людей дізнатися свій рівень КПГ.

Особливо цінним є досвід сканування для людей, що ще не знайомі з нашою компанією або тільки починають свою співпрацю з «Морінда». Адже сканування – це один із елементів комплексної системи TrūAge, що відкриває необмежені можливості для бізнесу. Отже, запросивши ваших гостей пройти сканування в офісі компанії, ви не тільки відкриєте для них нові знання, а й зробите перший крок назустріч майбутній співпраці з ними у якості ваших надійних бізнес-партнерів.

Ось чому, починаючи із липня 2013 року, компанія «Морінда Україна» пропонує пройти сканування усім бажаючим, хто завітає до її офісу. Так, з 3 липня, щосереди*  кожен охочий зможе пройти безкоштовне сканування в офісі компанії за адресою: м. Київ, офіс компанії Морінда з 12:00 до 19:30. Сканування проводитимуть сертифіковані працівники «Морінда Україна». Для цього не потрібно попередньо реєструватися – сканування буде проводитися у порядку живої черги.

Зверніть увагу: якщо ви – сертифікований Незалежний Консультант, будь ласка, враховуйте вищезазначену інформацію перед тим, як бронювати сканер TrūAge для ваших зустрічей чи семінарів.

За додатковою інформацією просимо звертатися до офісу компанії «Морінда Україна» за контактними телефонами

Завітайте до нашого офісу та запросіть гостей – нехай усі переконаються у тому, що з TrūAge контролювати свій вік до снаги кожному!  

*за винятком святкових днів та днів, що припадають на тури TrūAge,

попередньо заплановані компанією «Морінда Україна»

З найкращими побажаннями, компанія «Морінда Україна»

Більш детальна інформація по телефонах що вказані в Контактах

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта