32
Сок нони противопоказания
02.09.2013
0014 2
Сок нони и минеральные воды курорта Моршин
27.06.2014
006

 

006Аналізуючи список складових соку Ноні важливо відмітити, що справа не в окремій речовині, а в їх унікальному спів єднанні в якості додаткового поживного засобу. Яскравим прикладом є скополетин. Якщо його приймати в ізольованій формі, то він знижує кров’яний тиск і може знизити тиск навіть при нормальному кров’яному тиску.

 

При прийманні соку Ноні, який багатий скополетином, по літрі кожні дві години чотири рази підряд,не проходить зниження кров’яного тиску. Це і є синергія і баланс в соці Ноні.

 

 

З власного досвіду лікаря променевої діагностики можу запевнити що сок Ноні в поєднанні з правильним харчуванням, веденням активного образу життя є цінним при­родним фактором профілактики та лікування захворювань (в даному випадку ті які є профільними в санаторіях Курорту Моршин). Наведу приклад деяких з них:

Лямбліоз.

У пацієнтів, які поєднували сік Ноні з Моршинською водою при лікуванні лямбліозу та супутніх захворювань,викликаних лямбліозом приблизно у 80%,при повторних лабо­раторних обстеженнях лямблії не виявлялись.

Хронічний панкреатит,цукровий діабет,захворювання печінки, жовчевого міхура, шлунково-кишечного тракту,особливо виразкова хвороба шлунку, 12-палої кишки, ентероколіт,коліт,гіпертонія.

 

Ультразвукове обстеження, фіброскопія, колоноскопія, рентгенівське обстеження, лабораторні дослідження, а також покращення загального стану, відсутність скарг та, симптомів захворювання показало високу ефективність дії соку Ноні в поєднанні з Моршинською водою(джерело № )при лікуванні та профілактиці цих захворювань. Для закріплення ефекту поєднаного лікування рекомендовано вживати сік Ноні хоча б один раз,6 місяців підряд,протягом року по 60-120 мл в день Деколи стійкий оздоров­чий ефект спостерігається набагато скоріше.

 

0012Особливо хочу підкреслити профілактичну та лікувальну дію соку Ноні при хворобах молочної залози, матки та придатків в жінок, жіночому та чоловічому безплідді, прохідності маткових труб,простатиті в чоловіків,особливо молодого віку.

(досвід роботи в Львівському перенатальному центрі та Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я населення).

Вибір за Вами. Біоактивні напитки TANITIANNONI®- це доступна профілактична база Вашого здоров’я вже зараз.

Тел моб.: +38 (067) 506-55-84
Телефон: +38 (044) 362-60-64

 

 

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта