007 2
Сок нони положительные отзывы
08.06.2013
002
Плід Ноні — що це таке
11.06.2013
004

004Інформаційний сайт про сік TAHITIAN NONI™ Juice (сік ноні)
Якщо Ви дорожите своїм здоров’ям, здоров’ям Ваших рідних і близьких, — пропонуємо ознайомитися з інформацією про новий продукт на ринку України — соку НОНІ.

Продукція TAHITIAN NONI(tm) (сік ноні) бере початок на Таїті — батьківщині Ноні. Це одне із найбільш екологічно чистих місць в світі. Чисте повітря, кришталева вода, багаті вулканічними відкладеннями землі — ідеальні для рослини Ноні, яка насичена живильними речовинами.

Наступна складова нашої продукції — це саме дерево Ноні. З цього дерева отримують основні інгредієнти для продукції: плоди, листя і насіння.

У основі всієї діяльності компанії на островах Таїті лежить пошана до природи Таїті і унікальні партнерські відносини з місцевим населенням. У кожному продукті TAHITIAN NONI(tm) приховано бажання народу Таїті поділитися своїм безцінним даром — Ноні — зі всім світом. Економіка Таїті значно окріпла після того, як там почали збирати врожай з дерев Ноні. За ті 16 років, що TAHITIAN NONI(tm) продається на ринку, були створені тисячі робочих місць, а Ноні став основною продукцією сільськогосподарського експорту Таїті.

Складові частини Ноні

Основа будь-якої продукції TAHITIAN NONI — один з елементів дерева Ноні: плоди, листя або насіння. Кожний з цих елементів володіє унікальними властивостями, дія яких ідеально збалансована в кінцевій продукції.
006Плід. Містить могутні антиоксиданти, укріплює імунну систему і підвищує рівень життєвих сил. Один з основних інгредієнтів TAHITIAN NONI(tm) Juice, Екстракта TAHITIAN NONI(tm) і іншої продукції.
Листя. Допомагають заспокоїти роздратовану шкіру і покращують травлення. Входять до складу Гелю з листя ноні TAHITIAN NONI(tm) і Листового чаю TAHITIAN NONI(tm).

Насіння. Багаті лінолевою кислотою, однією з ессенціальних жирових кислот, що сприяє оздоровленню і зволоженню шкіри. Є джерелом безцінного Масла насіння TAHITIAN NONI(tm).

Наука об’єднується з традиціями

TAHITIAN NONI(tm) отримує з складових частин Ноні запатентовані вихідні інгредієнти, з’єднуючи стародавні традиції з досягненнями сучасної науки, результатами досліджень і передовими виробничими технологіями.
•    В результаті досліджень були відкриті таємниці і корисні властивості вихідних інгредієнтів Ноні.
•    Кожний  інгредієнт захищений ексклюзивним авторським правом компанії.
•    Кожний з цих інгредієнтів надзвичайно важко відтворити, що гарантує лідируючу позицію компанії на ринку продукції з Ноні за забезпечує важливу конкурентну перевагу

0019Продукція, рівною якої немає
Продукція TAHITIAN NONI(tm) не має собі рівних, тому що кожен вироб є втіленням древніх традицій, досягнень науки, високої якості і багато чого іншого.
TAHITIAN NONI(tm) контролює кожен крок процесу виробництва — від дерева до пляшки. Збирачі врожаю, що пройшли відповідне навчання, спеціально розроблені процеси виробництва і розливу, найкраща система контролю доводять, що продукція TAHITIAN NONI найбільш  краща і чиста.
Із самого початку місією компанії стало поліпшення життя покупців завдяки новим високоякісним продуктам з Ноні. Пройшло вже біше 16 років з тих пір, як компанія відправила першу коробку соку TAHITIAN NONI (сік ноні).

Пийте сік ноні — продукт здоров»я, молодості і довголіття усією родиною!

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта