0019 2
Виробництво соку ноні
10.05.2013
008
Як купити сік ноні
10.05.2013
004

Морінда, яка більше відома як ноні, являє собою плоди зеленуватого кольору, які нагадують велику картоплину. Плід має терпкий смак та достатньо різкий й специфічний аромат, через який його часто ще називають «сирним» плодом.

Ці дерева проростають на місцях колишньої Французької Полінезії. Ноні – достатньо не примхлива рослина. Вона проростає в таких умовах, в яких інші її сородичі вже давно б загинули. А вона постійно плодоносить і протягом року дарує людям свої плоди.

Варто відзначити, що на вітці ноні одночасно росте квітка та й ще зелений, і вже стиглий плід. Після того, як спеціально навчені збірники зривають зрілий плід, на його місці дуже швидко з’являється новий. Ноні є однією з найбільш плодовитих рослин. Вона допомагає тисячам людей, які піклуються про своє самопочуття та здоров’я своїх близьких, ставати все здоровішими день за днем. Борючись з багатьма проблемами зі здоров’ям та поліпшуючи Ваше самопочуття.

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

Контактна інформація за наступним посиланням — https://cosmetics-noni.com/kontakty/

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта