002
Плід Ноні — що це таке
11.06.2013
002 2
21 Причина пити сік Ноні
11.06.2013
0032

Ноні — це місцева назва Таїті плоду чагарникової рослини Морінди лимонолистної (Morinda Citrifolia), що виростає виключно в тропіках і субтропіках. Рослина володіє унікальними властивостями і з успіхом сприяє одужанню від багатьох захворювань впродовж більше 2000 років.

Останніми роками в США, Франції, Японії і інших країнах вчені — медики серйозно займалися вивченням цієї рідкісної рослини. Багаточисельні дослідження показали, що Ноні дійсно володіє неймовірно корисними властивостями. Доведено, що Ноні укріплює імунну систему, регулює функцію кліток, відновлює пошкоджені клітки.

 

Допоможіть своїй імунній системі захистити організм і зберегти здоров’я, візьміть в допомогу потужні антиоксиданти, які нейтралізують дію вільних радикалів, збільшіть свою життєву енергію і досягніть кращого фізичного стану.
Ноні діє на клітинному рівні і як нутрієнт і як регулятор різних біохімічних процесів. Ось, чому він ефективний при найрізноманітніших розладах, а також незамінний як загальнозміцнюючий засіб для здорових людей.

У екстракті Ноні виділене близько 200 нутрицевтиків — біологічно активних речовин, вітамінів і мінералів (більшість мало вивчені). Їх дією ймовірно, пояснюється антибактеріальна активність Морінди.

Учені визнають, що цей унікальний комплекс речовин, що входить до складу Ноні, допомагає нормальній клітині працювати ефективніше, у тому числі стимулює її ділення, тобто підсилює регенерацію тканин, а пошкодженій клітині допомагає ліквідовувати свої дефекти.

Так мікроелементи представлені всім спектром необхідних людині мінеральних речовин (у тому числі селен), а також велика кількість амінокислот. Також, надзвичайно багатий природний вітамінний комплекс: каротиноїди, вітаміни групи B, і, звичайно, аскорбінова кислота (її вміст в свіжих плодах складає 128 міліграм на 100г.).

Найефективніше сік Ноні сприяє: нормалізації кров’яного тиску; зняттю неврозів, депресій, синдрому хронічної втоми; зняттю болів, особливо, головних, суглобових, менструальних. Ноні сприяє досягненню знеболюючого ефекту при запальних захворюваннях. Антрахинони, що містяться в Ноні, стимулюють діяльність всієї системи травлення, підсилюючи секреторні процеси, у тому числі вироблення ферментів і жовчі.

Можна констатувати те, що при регулярному вживанні Ноні люди перестають хворіти на простудні захворювання.
Благотворний вплив Ноні на вищу нервову діяльність, а також, як відзначають багато прихильників цього напою, поліпшення настрою і появу відчуття благополуччя, ймовірно, пов’язано з накопиченням ендорфінів в мозку. Також Ноні сприяє гармонізації роботи ендокринних залоз.

Пийте сік ноні продукт молодості і довголіття!

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

Контактна інформація за наступним посиланням — https://cosmetics-noni.com/kontakty/

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта