004
Сік НОНІ в Україні
11.06.2013
0032
Про сік ноні з рослини Морінда
11.06.2013
002

002Плід Ноні — що це таке?
Ноні, наукова назва якого Morinda citrifolia L., – це терпкі плоди зеленого кольору, що мають гіркуватий смак. Плід з шорсткою поверхнею і унікальним запахом, із-за якого його часто називають «сирним» плодом. Можливо через ці якості, жителі Заходу в перебігу такого довгого часу не використали ці екзотичні, цілющі і живильні фрукти.

Коли я вперше для своїх знайомих або незнайомих людей виголошую «сік Ноні», то перше питання, яке виникає при цьому «А що це таке?» У Вас він теж виник? Я з радістю поділюся з вами інформацією про цей чудовий продукт.

Отже, Ноні – це простонародна назва дерев Морінди цитрусолистної (Morinda-Citrifolia). Виростає це диво на території від островів Французької Полінезії по всій південній частині Тихого Океану і відомий там як Король цілющих рослин. Величезні плантації Ноні зростають на острові Таїті в дикому первозданному вигляді і приносять плоди круглий рік. Кожне дерево може приносити плодів від 600 до 800 кг

007А так виглядають квітка, зелений плід і стиглий плід Ноні. Вони одночасно можуть знаходитися на одній гілці, а коли стиглий плід зривається, то на його місці незабаром знову утворюється зав’язь.
Так виглядає стиглий плід. Треба відмітити, що сам плід гіркий на смак і має специфічний запах.

А ось так відбувається збір урожаю. Ніжні тропічні фрукти, які в стиглому вигляді практично неможливо зберігати.
Мені стало відомо, що сік з плодів Ноні, а також і його насіння, і листя відвіку використовувалося Полінезійськими остров’янами для зміцнення здоров’я. Ці традиції налічують тисячі років. Ходять легенди, що середній вік тривалості життя Полінезії набагато вищий за нашу тривалість життя, при цьому вони славляться красою своєї шкіри, густим і сильним волоссям, гострим зором і витривалістю. Частенько це все пов’язується з соком Ноні. Про Ноні було відомо в Китаї, Індії, Гаваях, в Малій Азії, але в європейські країни і Америку звістка про нього не доходила до минулого століття. Так само як в алое віра, папайї і ряду інших рослин було доведено, що екстракт рослини Ноні допомагає при різних проблемах із здоров’ям.

Пийте сік ноні щля Вашого здоров»я!

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта