0021
Contacts
10.05.2013
0047
Сік ноні для дітей
10.05.2013
002 2

002 2         Часто люди ставлять питання стосовно продукції на основі ноні. Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими з них, які трапляються найчастіше.

      Так, серед них питання про те, чи можна потрапити в залежність від біоактивного напою соку ноні. Відповідь: ні. Справа в тому що його склад – природні корисні речовини, в ньому немає, наприклад, якихось наркотичних складових, що можуть якимось чином викликами залежність від нього.

Люди ж, які водять машину, цікавляться: чи можна приймати напій на основі ноні й водити авто? Відповідь на це питання – звичайно, так. Ноні та інші речовини, які входять до його складу, не здійснюють впливу на свідомість людини.

Багато людей питають: можна чи ні пити сік ноні дітям? Це робити не тільки можна, а й необхідно потрібно. В цьому унікальному напої міститься багато речовин, які гарно впливають на дитячий організм, що розвивається. Так, приймаючи сік ноні, Ваша дитина стане більш активною, покращиться її пам’ять та окріпне імунітет. Так що, давати сік ноні можна навіть малюкам.

Про те, чи дозволено приймати сік ноні вагітним, чи тим жінкам, що годують груддю, цікавляться й представниці прекрасної статі, які перебувають у цьому стані. Експерти відповідають, що так. Він містить у собі велику кількість мінеральних та поживних речовин, що здійснюють позитивний вплив на здоров’я жінки.

Тим же людям, які хворіють на діабет, рекомендовано проконсультуватися з лікарем перед тим, як почати прийом соку ноні. І вже приймати рішення стосовно того, приймати чи ні цей напій, на основі рекомендацій лікаря.

Окрім того, варто зазначити, що на даний час науковцям не відомо ніяких побічних ефектів від прийому соку ноні, тому Ви можете пити цей корисний напій, не хвилюючись та не переймаючись з цього приводу.

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта