0019
Дитяча сторіночка ноні
11.06.2013
0010
Сок нони в Одессе
21.06.2013
0019 2

0019 2Чи можна стати залежним від соку ноні?

Ні, це неможливо, оскільки в ньому не містяться ніяких наркотичних речовин. Навпаки, сік TAHITIAN NONI™ (сік ноні) Juice можна застосовувати під час процесу відвикання від різних наркотиків, алкоголю, куріння і т.д.

Чи існують шкідливі побічні явища?

Нам невідомо ніяких. За даними FDA американської служби харчування і медикаментів фрукти Ноні (Morinda Citrifolia) вважаються 100 % безпечними для здоров’я і навіть рекомендуються для вагітних і годуючих матерів. Кава ж і аспірин не є для цих категорій безпечними. Хто не дивлячись на це, все ж таки сумнівається в безпеці Ноні, повинен задуматися про те, що на островах Полінезії і в деяких регіонах Азії цей фрукт вживають мільйони людей більше 2000 років. Звичайно в результаті разшлаковки можуть з’явитися побічні явища у вигляді висипу, нальоту на язику або неприємний запах поту.

Чи можна прийнявши ноні водити машину?

Неодмінно, оскільки сік TAHITIAN NONI™ Juice не впливає на свідомість людини, він не є глюкогенним засобом.

Чи можуть діти пити сік TAHITIAN NONI™ Juice (сік ноні) ?

Так! Сік TAHITIAN NONI™ Juice допомагає дітям засвоювати більшу кількість живильних речовин, бути психічно і фізично здоровішими і витривалішими. Дітям шкільного віку, що вживають сік, легше засвоювати шкільну програму. Підлітки також стають більш урівноваженими і у них не виникає сильних проблем із шкірою.

0042 2Чи можуть вагітні і годуючі матері пити сік TAHITIAN NONI™ Juice (сік ноні) ?

Так! Сік TAHITIAN NONI™ Juice неодмінно рекомендується пити майбутнім мамам для того, щоб наситити організм вітамінами і мінеральними речовинами, поповнивши резерви організму. Укріплює нервову систему і допомагає жінкам під час вагітності бути більш урівноваженими і мати гарний настрій і самопочуття.

Чи можна давати сік TAHITIAN NONI™ Juice (сік ноні) тваринам?

Взагалі тварини реагують дуже добре на цей екзотичний напій. Так само як і у людей у них поліпшується обмін речовин, зміцнюється імунітет, а також за допомогою соку TAHITIAN NONI™ Juice можна вивести з організму шкідливі мікроби.

Чи можуть вживати сік TAHITIAN NONI™ (сік ноні) діабетики?

У 30 мл соку міститься дуже мало вуглеводнів, але проте слід враховувати їх в денний раціон. Взагалі сік TAHITIAN NONI™ Juice є істотною допомогою для діабетиків

Пийте сік ноні для Вашого здоров»я!

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта