НОВІ ГОРИЗОНТИ «МОРІНДА»: ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ДЛЯ ДУШІ, ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Ищу партнеров для бизнеса с Мориндой!
27.09.2014
products tahiti
Где купить сок нони
24.10.2014
031

031«Морінда» – це компанія, що не тільки ділиться зі своїми партнерами користю здорових та натуральних продуктів, а й відкриває двері у світ яскравих подорожей, що поєднують екзотичний відпочинок та ексклюзивні бізнес-тренінги.
Мальовничі Кауаї нещодавно зустріли команду Незалежних Консультантів «Морінда» на конференції Нові горизонти 2014!

350 учасників, серед яких – найкращі та найуспішніші бізнес-партнери компанії.
Програма була насичена:
§  Визнання нових $1-мільйонерів, серед яких Чізуко та Хіроюкі Дате, Мацуо та Кейко Като, Міка Накагава, Павел та Єлена Ракови, Лілі Суріана Сетіаван, Шу-Хуі Янг та Шан-Чунг Моу. Окрім того, були нагородженні і нові члени Клубу $5-мільйонерів: Шеннон та Доун Роланд. Цього року «Морінда» також привітала нового члена Клубу $10-мільйонерів – Норіфумі Канецуна. Безперечно, такі досягнення варті визнання!
§  Оголошення важливих доповнень та додаткових переваг Програми розвитку регіону. Це нові бонуси для Регіональних лідерів, бонус для Нефритів у команді нових Регіональних лідерів та чимало інших новин, що створили справжній інформаційний бум під час Нових горизонтів! Незабаром ми більш детально повідомимо усю важливу інформацію стосовно самої Програми, умов кваліфікації та винагород.
0035§  Виступи топ-лідерів компанії про те, як бути Лідером бізнесу з «Морінда», ділитися її баченням та успішно розвивати свою справу разом із командою бізнес-партнерів.
Гавайські острови, неймовірної краси природа, розкішний готель, гарні та успішні люди – це те, що робить міжнародні заходи «Морінда» неперевершеними! Нові горизонти 2014 – подія, що стала джерелом нових сил, енергії та натхнення для ще більшого успіху та нових звершень. У 2015 році «Морінда» запрошує вас відкрити для себе НОВІ ГОРИЗОНТИ на Мауї, а у 2016 — у Монако!

Если у Вас есть желание иметь стабильный дополнительный доход, а при правильных действиях – добиться построения системного  бизнеса – присоединяйтесь к нам! Мы будем рады нашему сотрудничеству.

В разделе «Контакты», в авторской статье основателя этого сайта, есть раздел о бизнесе с нони. Также, Вашему вниманию предлагаются отдельные материалы о том, как достичь финансового успеха с Мориндой.  Нажмите на каждую из этих ссылок и ознакомьтесь  с интерисующей Вас информацией

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта