026
Глосарій ноні
11.06.2013
0019 2
Питання і відповіді про ноні
11.06.2013
0019

0019Навіть у невеликій кількості сік ноні може надати дитині неоціненну допомогу. Це корисна добавка до щоденного раціону дитини може допомогти значно укріпити його імунну систему. Оздоровчий ефект завдяки Ноні можна отримати в будь-якому віці.

Рекомендовані порції соку Ноні для підвищення імунітету як засіб першої допомоги, а так само і для місцевого лікування, абсолютно безпечно давати дітям навіть з самого народження.

Немовлята і малята
Таїтянські практикуючі спеціалісти — медики традиційно використовували Ноні для відновлення роботи шлунково-кишкового тракту новонароджених (особливо при дитячих розладах шлунку, запорах, наявності глистів, розладу шлунку), запаленнях шкіри, зараженнях, лихоманці, розтягуваннях зв’язок і вивихах. Сік безпечний для дитини, незамінний при дисбактеріозі, допомагає засвоювати більшу кількість живильних речовин.

Здоровим новонародженим і малятам давайте Ноні в цілях профілактики. Дітям, страждаючим від астми, частих вушних інфекцій або інших хронічних захворювань, щоденна порція соку Ноні може бути надзвичайно корисна.

Володіючи протизапальним і проти алергічним ефектом, Ноні корисний в цілеспрямованій боротьбі з алергією, шкіряними захворюваннями і різного роду запаленнями (попрілості від підгузника). Зовнішнє вживання Ноні допомагає при травмах і ударах, лікуванні вульвовагініту, викликаного неспецифічною інфекцією, дитячій молочниці, атопічному дерматиті, болі при появах перших зубів, інфекціях очей. Ефективний як засіб першої допомоги при ударах, травмах, опіках, різкому підвищенні температури, зубному болі.

0020 2Ноні може підсилити і підвищити імунітет — проводьте наступну процедуру, якщо хтось у Вашій сім’ї захворіє або побачить перші симптоми простуди:
Дайте Ноні тому членові сім’ї, у КОГО з’явилися ознаки захворювання, і як профілактична міра — порцію соку кожному членові сім’ї (3-5 раз на день протягом трьох днів після початку захворювання, контакту з хворим).
Батькам, що доглядають хвору дитину, також рекомендується маленькими ковтками пити сік Ноні часто протягом дня. Хворе дитя повинне протягом дня за кілька разів випивати свою денну норму.

Вживання ноні: давайте сік малятам з того часу, коли починаєте давати йому інші соки. Почніть з декількох крапельок. А на майбутнє можете виходити з пропорції «один рік — один  милілітр». В середньому — щоденно 2 рази по 1 кавовій ложці. Коли дитя страждає від нежиті або закладеного носа, респіраторних захворювань або сезонних загострень — батьки повинні давати маляті Ноні щодня до зменшення симптомів.

Діти до школи і молодші школярі
Здорові діти дітсадівського віку можуть приймати сік Ноні профілактично по 15 гр. щодня. Ті, що страждають хронічними захворюваннями — добову порцію можна збільшити в два рази. 

0010Школярі (10-12 років) і підлітки (13-19 років)
У цьому віці дітям корисно буде приймати таку ж порцію Ноні як для дорослих — по 30 гр. щодня. При таких серйозних ситуаціях, як травми і хвороби, давайте ним по 100-150гр. у день.
Ноні може допомогти очистити шкіру, стабілізувати перепади настрою, зменшити болі, поліпшити спортивні досягнення і прискорити загоєння травм.

Увага! Інформація про цілющі властивості соку Ноні не є лікувальною або лікарською рекомендацією. Всі тексти цього сайту призначені лише для інформування. З будь-яких питань, що пов’язані із здоров’ям, настійно рекомендуємо звертатися до кваліфікованих фахівців.

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта