0032
Про сік ноні з рослини Морінда
11.06.2013
0012
Ноні укріплює імунну систему літніх людей
11.06.2013
002 2
 1. 002 2 Найважливішою функцією соку Ноні багато хто вважає його властивості природного антиоксиданту, пояснюючи саме цим приклади його успішної допомоги в боротьбі з симптомами ракових захворювань.
  2.    Завдяки своїм болезаспокійливим якостям, Ноні допомагає полегшувати біль. Крім того, в соку Ноні також виявлений скополетін, що володіє протизапальними і антигістамінними властивостями.
  3.    Компоненти Ноні благотворно впливають на клітинну структуру системи кровообігу. Так само сік Ноні допомагає знижувати симптоми серцево-судинних захворювань.
  4.    З опитаних 25000 споживачів соку, 85 % повідомили про зниження артеріального тиску в процесі прийому соку. Сік Ноні підтримує здорову імунну систему, збільшує енергію і фізичну витривалість.
  5.    Ноні допомагає модуляції здорової імунної системи, або посиленням всього організму, або, підстібаючи активність окремих мляво функціонуючих компонентів.
  6.    В даний час багато людей страждають втратою енергії унаслідок захворювання фіброміалгією. Збільшення енергії і працездатності при прийомі Ноні — вельми позитивний ефект.
  7.    Ноні укріплює і захищає структуру клітки, і що особливо важливе — допомагає відновленню «хворих» кліток.
  8.    Сік Ноні може допомогти полегшити діабетичні симптоми завдяки своїй здатності стимулювати в організмі виробництво скополетину і опосередковано впливати на виробництво оксиду азоту. Обидві речовини є важливими чинниками в зменшенні таких симптомів, як поганий кровообіг і проблеми зору.
  9.    Ноні може сприяти ослабленню серйозних симптомів астми, укріплюючи і модулюючи імунну систему і покращуючи клітинну структуру бронхіол.
  10.    Багато людей, страждаючих депресією, відзначали значне поліпшення свого стану після вживання соку Ноні. Здатність Ноні модулювати природні біохімічні речовини типу гормонів якраз може бути причиною цих позитивних результатів.
  11.    Деякі учені вважають, що роль Ноні пов’язана з виробленням в організмі важливих біохімічних речовин, які допомагають організму активізувати його здатність до знеболювання.
  12.    Одним Ноні може допомогти скинути вагу і сприяти поліпшенню сну, іншим — допомогти регулювати рівень цукру в крові і підвищити вміст антиоксидантів в організмі.
  13.    Ноні може бути корисний для тих, хто страждає синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю (СДВГ), завдяки здатності виробляти деякі необхідні хімічні сполуки мозку.
  14.    Сік Ноні був клінічно корисний при лікуванні мігрені.
  15.    Сік Ноні добре зарекомендував себе при лікуванні залежності від різних наркотичних засобів, таких як героїн, кокаїн, марихуана, нікотин, алкоголь, знеболюючі ліки і кофеїн.
  16.    Ноні може сприяти запобіганню передчасній коагуляції (згортання) крові, перешкоджаючи злипанню тромбоцитів в кров’яні згустки, що загрожує небезпекою інсульту.
  17.    Ноні — свого роду могутній сміттяр вільних радикалів! Знижуючи рівень холестерину в крові, він запобігає окисленню ліпопротеїдів низької щільності (поганий холестерин).
  18.    Ноні використовується клітинами головного мозку в процесі кодування довготривалої пам’яті і сприяє збільшенню притоку крові до мозку.
  19.    Ноні може функціонувати як «молекула-посередник», яка дає можливість ефективніше взаємодіяти нервовим клітинам організму і мозку.
  20.    Володіючи протизапальним і проти алергічним ефектом, Ноні може бути корисний в цілеспрямованій боротьбі з алергією, шкірними захворюваннями і різного роду запаленнями.
  21.    Згідно з результатами 25000 споживачів соку, зібраним з різних країн, 80 % повідомили, що їх загальне самопочуття в процесі прийому Ноні покращилося, а 69% заявили, що ніколи не припинять його пити..

Чому сік Ноні?
           Протягом багатьох тисячоліть корінні жителі південних островів Тихого океану високо цінували фрукт Ноні. Вони вживали його в їжу, а також він був центром їх лікарських традицій і використовувався для лікування численних захворювань.
           З часом, представники західної цивілізації, подібно до капітана Джеймса Кука, виявили ці далекі острови, а з ними, і цей вражаючий фрукт з його дивовижними цілющими властивостями.
          0042 2 Знадобилися десятиліття копітких досліджень, щоб сьогодні Ноні став однією з найвизнаніших і поважаних лікарських рослин в світі. Мільйони людей на земній кулі переконалися в незвичайних можливостях цього продукту і високо оцінили його цілющі якості.
TAHITIAN NONI сприяє відновленню гормонального фону
           
            Гормональний фон організму відбивається на загальному стані здоров’я людини, відповідає за репродуктивну функцію і дітородіння у жінок. Людський організм основується на справді величезному списку різних гормонів (ФСГ, ЛГ, ТТГ, тестостерон, естрадіол, прогестерон, пролактин і ін.). Ці біологічні активні речовини беруть участь у всіх процесах життєдіяльності. Від концентрації певних видів гормонів залежить наше самопочуття і загальний фізичний стан організму. Зміни або порушення гормонального фону організму виражаються в зниженні змісту гормонів в крові і можуть спровокувати виникнення важких видів захворювань.
Порушення і зміна гормонального фону. Різні види порушення гормонального фону можуть бути наслідком величезного числа чинників від надмірної ваги до неправильної роботи ендокринних органів, наприклад, щитовидної залози або надниркових. Гормональні порушення у жінок – найчастіша причина безпліддя (до 40% всіх випадків). Дані види зміни гормонального фону можуть бути причиною полікистоза, захворювання — при якому не відбувається овуляції. Також зміна функцій щитовидної залози або надлишок чоловічих гормонів можуть привести до безпліддя. Гормональні порушення у чоловіків зустрічаються значно рідше, проте протікають складно і інакше, ніж у жінок. Як правило зміни концентрації певних видів гормонів приводить у чоловіків до азооспермії (у рідині еякуляту відсутні сперматозоїди).
Потреба в добавках
           Більшість з нас відчуває нестачу вітамінів, мінералів і інших живильних речовин, необхідних для підтримки гарного стану здоров’я. У червні 2002 року в Журналі Американської медичної Асоціації (JAMA) з’явилася стаття під назвою «Роль вітамінів в лікуванні хронічних захворювань у дорослих». У статті наголошувалося, що тоді як більшість з нас отримує достатню кількість живильних речовин для запобігання таким серйозним захворюванням, як цинга і бері-бері, ми недоотримаємо у необхідній кількості цілком доступних живильних речовин, типу фолієвої кислоти і вітамінів групи В. Особливо великий дефіцит при сьогоднішньому стані навколишнього середовища ми відчуваємо в антиоксидантах, що грають істотну роль для збереження здоров’я.
Наші ґрунти, раннє дійсно родючі, сьогодні все більш і більш виснажуються, роблячи майже неможливим отримання нами необхідних вітамінів і інших живильних речовин з тих продуктів, які ми зазвичай їмо, не дивлячись на те, що ми прагнемо купувати виключно свіжими.
           Іншими словами, всі ми повинні зробити необхідні кроки до того, щоб наша дієта містила достатню кількість найрізноманітніших речовин, необхідних організму для правильного функціонування.
Важливість антиоксидантів.
           Кажучи об значення антиоксидантів, необхідно почати з вільних радикалів. Вільні радикали утворюються в той момент, коли атоми втрачають свої електрони і стають нестійкими. Вільні радикали нестабільні і прагнуть до стійкого стану, віднімаючи бракуючі електрони у здорових, стійких атомів, перетворюючи їх, у свою чергу, у вільних радикалів. Ця нестійкість приводить до утворення цілого каскаду хворих видозмінених клітин.
           Антиоксиданти нейтралізують вільні радикали, жертвуючи власні електрони, які стабілізують їх. Вони роблять це без жодного збитку для себе, оскільки електронів у них є удосталь. Але якщо в організмі людини спостерігається недолік необхідних антиоксидантів, і він наповнений надмірною кількістю вільних радикалів, то її здорові клітини можуть ушкоджуватися, хворіти і вмирати.

Пийте сік ноні для Вашого здоров»я!

 

Приєднуйтесь до нас!!  Для того, щоб купити сік ноні, косметику ноні і іншу продукцію перейдіть за посиланням https://noninewage.com/N4833434 , в правому верхньому кутку виберіть країну Вашого проживання, потім розділ «Приєднатися», далі — розділ «стати БРЕНД-ПАРТНЕРОМ» При замовленні продукції ноні по телефону або через інтернет — вказувати ідентифікатор партнера (номер ID — N4833434 і його прізвище — Віталій Руденко.)

Пройдіть коротку реєстрацію і зробіть замовлення на потрібну Вам продукцію ноні, (а також і іншу продукцію), яка представлена ​​на сайті. При цьому, Ви отримаєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні як за оптовою ціною, так і зі знижками! При реєстрації вказуйте ім’я спонсора (партнера) і його дистриб’юторський номер — Віталій Руденко, N4833434

При реєстрації, Ви отримуєте постійний дистриб’юторський номер в Компанії і на нього можете купувати сік ноні (і іншу продукцію) як за оптовою ціною, так і зі знижками! В подальшому, Ви можете давати ваше реферальне посилання всім Вашим знайомим, і, якщо по Вашому посиланню (Вашому дистриб’юторських номеру в Компанії) будуть купувати продукцію, — Ви будете отримувати бонуси (знижки) на подальші покупки.

Для тих, хто хоче побудувати системний бізнес (отримувати стабільний легальний дохід), ознайомтеся з розділом — Додатковий дохід, бізнес з ноні. За всіма питаннями можете писати в Групах або в личку, дзвонити по телефонах, вказаних в контактах!

Пийте сік ноні для Вашого здоров’я всією родиною!

Контактна інформація за наступним посиланням — https://cosmetics-noni.com/kontakty/

КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта