Інформація про соки ноні

Купити сік ноні
28.11.2020
0016
Ноні соки відео
28.11.2020
0019 2

Види соку Ноні

У нас Ви можете замовити сік Ноні в декількох видах:

  1. Профілактичний напій Сік Ноні Максимум. Являє собою супер концентрований напій з максимальною кількістю корисних речовин в складі. Завдяки цьому його вживання надає бадьорості і забезпечує зарядом енергії на цілий день.
  2. Біоактивний напій Сік Ноні Натуральний. Випускається у вигляді поживного пюре, одна столова ложка якого містить 18 мг ірідоіди — рослинний речовин з широким спектром біологічної активності. Вживаючи напій постійно, ви забезпечите безперебійну роботу серцево-судинної, нервової систем, зміцните імунітет і знизите ризик появи онкологічних пухлин.
  3. Біоактивний напій Сік Ноні Екстра. Використовується в профілактичних і лікувальних цілях для поліпшення загального стану здоров’я і зміцнення природних захисних сил організму. Крім плодів Ноні в його склад входять листя оливи і плоди чорниці.
  4. Сік Ноні Ориджинал. Оригінальний напій з плодів Ноні, багатий ірідоіди, амінокислотами, вітамінами і мінеральними речовинами. При вживанні напою щодня забезпечується захист організму від вільних радикалів, зменшується вплив стресів, знижується ризик появи онкопухлин, підвищується фізична і розумова активність.
КУПИТЬ
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Язык сайта